Byť úspešný nie je ľahké, inak by boli všetci úspešní. SWA učí také princípy pre študentov, ktoré im pomáhajú byť úspešní.

Všetko sa začína s postojom

Postoj hovorí o všetkom. Je to niečo, čo nám pomáha prebúdzať sa skôr ako ostatní, pomáha nám, aby sme žiarili a boli víťazom vo všetkých rôznych situáciách.

Kontroluj kontrolovateľné

Kontrolujte to, čo môžete kontrolovať a nebojte sa ničoho iného. Toto je jedna z prvých vecí, ktoré sa naučíte s programom SWA. Prečo? Príliš veľa ľudí sa snaží kontrolovať to, čo nemôžu. Nemôžete kontrolovať, či sa ľuďom páčite alebo nie, alebo či sa im páčia naše produkty alebo nie. Rovnako nemožno kontrolovať počasie ani sezónu. Jediná vec, ktorú môžete kontrolovať je to, ako reagujete na to, čo sa s Vami vo Vašom živote stane. Preto je lepšie nechať ísť to, čo nie ste schopní ovplyvniť a stať sa lepším v tom, čo môžete ovplyvniť. Všetko ostatné bude dávať zmysel.

Tvrocom tvojho šťastia si TY)

Tvoj úspech závisí od tvojho úsilia. Aby boli študenti úspešní, musia tvrdo pracovať, mať správny postoj, mať správnu pracovnú etiku a dobré nápady. Ak je študent schopný zjednotiť všetky tieto veci – tvrdo pracovať, mať správny postoj, má správnu pracovnú etiku a dobré nápady – potom je už všetko možné.

Byť úprimný

Na svete je len málo vecí, ktoré sú dôležitejšie ako dobrý spánok v noci. A jeden z najjednoduchších spôsobov, ako mať dobrý spánok je byť úprimný a robiť veci s integritou. Klamstvá nevedú k úspechu. Vzorec úspechu je nasledovný: byť čestný, úprimný a starať sa o všetko, o čo ste sa začali.

Je skvelé byť darcom

V SWA programe sa študenti stretávajú so stovkami a stovkami rodín. Je neuveriteľne skvelý pocit inšpirovať mladých študentov ku štúdiu a priniesť pozitívne emócie do ich života.

top